رادیو اینترنتی

رادیو اینترنتی یک سرویس صوتی دیجیتالی است که از طریق اینترنت منتقل و پخش می شود. پخش از طریق اینترنت از طریق شبکه داده اینترنتی  بدون استفاده از امواج ماهواره ای و یا اجاره آنتن منتقل می شود.

 این سرویس می تواند به عنوان یک دستگاه مستقل در حال اجرا از طریق اینترنت یا به عنوان یک نرم افزار در حال اجرا از طریق یک کامپیوتر واحد استفاده شود.

رادیو اینترنتی شامل جریان رسانه ای است ، و به شنوندگان جریان صوتی مستمر ارائه می دهد که به طور معمول نمی تواند مکث یا پخش مجدد شود ، دقیقاً مانند رسانه های پخش سنتی. رادیو اینترنت نیز از پادکست مجزا است ، که مستلزم بارگیری به جای پخش است.

این سیستم به شما این اجازه را میدهد تا بتوانید با نصب آن بر روی وبسایت خود, همانند رادیوهایی که ازگذشته می شناسید،مطالبی که مد نظر دارید را به صورت سیستم صوتی و آنلاین برای کاربران پخش نمایید.

این روش می تواند در بالا بردن روند کار وب سایت شما بسیار موثر باشد چرا که همیشه گوش سپردن به مطالب از خواندن آنها راحت تر بوده و موجب ارتقای روند کاری شما خواهد گردیدومی تواند سیستمی قدرتمند برای ارتقای کاری شما و جذب کاربران زیادی باشد.

در خواست مشاوره دارید ؟